Очільник Держгеонадр Олег Кирилюк привітав колег з Днем створення Геологічної Служби України!

01 Лютого 2019

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Українській Геологічній Службі України 101 рік!!!!

Вітаю колег та партнерів з Днем створення Геологічної Служби України!

Ось минуло вже століття із започаткування Геологічної Служби України. І чверть цього періоду, ви, шановні геологи, працюєте під стягом незалежної суверенної Української держави. Багато з вас та ваших родичів пережило нелегкі часи повоєнного періоду і політичну невизначеність у часи занепаду Радянського союзу. Але незважаючи ні на які труднощі Служба живе.. У нас працюють цілі покоління – нащадки тих видатних особистостей, які її ж започатковували.

Як на мене, цим і сильна та багата українська земля – духом наслідування та примноження батьківської і дідівської трудової спадщини. І в геологічній сфері це неабияк важливо, адже геологія не гуманітарна наука, не мода і не політика. Надра поза політикою, вони незмінні та нерухомі. Тому багатства надр як у далекому 1918 році, так і сьогодні в межах території України є незмінною геологічною спадщиною українського народу.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15251″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Усі сто років функціонування геологічної служби були присвячені кожному співвітчизнику незалежно від формального статусу Служби, назви та реквізитів на офіційних документах.

Усвідомлення цього та усього масштабу суспільного блага, яке несе наша з вами непроста місія, дає мені право та неабияке бажання заявити, що ми – представники провідної галузі народного господарства та економіки України!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди століття Геологічної Служби України та низький уклін за вашу працю.. Будьмо гідними й надалі високої довіри до нас сучасних та прийдешніх поколінь українців!

Щиро бажаю вам здоров’я, довголіття, стабільності та віри у майбутнє!

Зі святом вас, дорогі геологи!!!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту