Офіційна інформація щодо затримання першого заступника Голови Держгеонадр

04 Вересня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”13945″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]03 вересня оперативники Департаменту захисту економіки Нацполіції та слідчі прокуратури Київської області затримали першого заступника голови Державної служби геології та надр України – Миколу Фощія.

Про це йдеться в повідомленні Національної поліції України: https://www.npu.gov.ua/…/u-kijevi-naczpolicziya-vikrila-u-…/

Відділом протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Нацполіції України було задокументовано корупційну діяльність посадової особи Державної служби геології та надр України, який на час відпустки очільника Державної Служби геології та надр України Олега Кирилюка є виконуючим обов’язки Голови Служби.

«Наразі проводяться санкціоновані обшуки за місцем роботи та проживання високопосадовця. Працівники Служби повністю співпрацюють зі слідством», – йдеться в повідомленні.

Вчорашні слідчі заходи проводилися щодо першого заступника Голови Держгеонадр Миколи Фощія. Державна служба геології та надр України повністю співпрацює зі слідством.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту