Офіційне роз’яснення Держгеонадр стосовно Бориславського родовища

21 Жовтня 2020

Офіційне розяснення Державної служби геології та надр України щодо матеріалів, які розповсюджують Інтернет-ресурси стосовно анулювання спецдозволу на розробку Бориславського родовища ПАТ «Укрнафта» 

Спеціальний дозвіл на розробку Бориславського родовища анульовано рішенням Окружного адміністративного суду (від 30 вересня 2020 року). Підставою для внесення відповідного судового провадження стало подання Державної екологічної інспекції України, адже під час планових та позапланових перевірок екологічна інспекція зафіксувала суттєве погіршення стану екологічної безпеки на родовищі. Продовження робіт на об’єкті могло мати небезпечні наслідки для екології Дрогобицького та Сколівського районів Львівської області, де розташоване родовище. Таким чином, компанія не виконала вимог законодавства у сфері охорони навколишнього середовища, внаслідок чого була позбавлена ліцензії.

Державна служба геології та надр України нагадує, що відповідальне та безпечне надрокористування — обов’язкова вимога до усіх видобувних компаній.

Перейти до вмісту