Оголошення щодо проведення Першого бізнес-форуму в галузі критичних сировинних ресурсів Україна – ЄС

02 Листопада 2022

Захід відбудеться в Брюсселі 17 листопада 2022 року

Державна служба геології та надр України нагадує, що разом з Європейською Асоціацією Сировинних Ресурсів (ERMA), Директоратом внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва та малого і середнього бізнесу Європейської Комісії (DG GROW), в рамках Тижня сировинних ресурсів (Raw Materials Week) організовує перший спільний бізнес-форум у галузі критичних сировинних ресурсів.

Raw Materials Week проходитиме 14–18 листопада 2022 року в Брюсселі під егідою Європейської Комісії. Ключовий щорічний захід ЄС щодо видобувної промисловості відбудеться всьоме. В програмі – обговорення переходу на відновлювані джерела енергії, забезпечення постачання сировини, що міститься в переліку критичної для ЄС, прогнозування майбутнього попиту та пропозиції, стратегічне партнерство Європейського Союзу та України щодо критичних корисних копалин.

Бізнес-форум відбудеться 17 листопада 2022 року в гібридному форматі з акцентом на фізичну присутність представницької української урядової та бізнесової делегацій. Захід покликаний сприяти налагодженню контактів між українськими і європейськими компаніями у видобувній галузі, європейськими кредитно-фінансовими інституціями.

Під час зустрічі українські надрокористувачі зможуть презентувати європейському бізнесу об‘єкти для інвестування. Учасники обговорять стратегію розвитку сировинної бази Європейського Союзу до 2030 року, перспективи відновлювальної енергетики, прискорення впровадження системи Рамкової класифікації запасів і ресурсів викопних енергетичних та мінеральних корисних копалин Організації Об‘єднаних Націй, фінансові інструменти в гірничодобувному секторі від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку і Європейського Інвестиційного Банку. Також на рівні урядових делегацій буде окремо обговорене коло пріоритетних питань співпраці в рамках реалізації Дорожньої карти Меморандуму про стратегічне партнерство між Україною та ЄС щодо сировинних матеріалів.

Для участі в заходах Тижня сировинних ресурсів, зокрема й у бізнес-форумі, запрошуються керівники компаній-стейкхолдерів у видобувній галузі щодо стратегічних корисних копалин. Участь безкоштовна, реєстрація вже розпочалась.

З метою координації просимо окремо повідомити в Держгеонадра (відповідальна особа Михайло Камаса: +38 (063) 178-99-52, [email protected]) щодо запланованої форми участі в бізнес-форумі.

Оглядові матеріали: https://eurometaux.eu/media/jmxf2qm0/metals-for-clean-energy.pdf

Перейти до вмісту