Оголошення щодо визначення пріоритетів для співробітництва України з ЄС у галузі критичної сировини на 2023–2024 роки 

07 Жовтня 2022

Державна служба геології та надр України разом з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України запрошує надрокористувачів надати коментарі щодо пріоритетних питань співпраці в рамках реалізації дорожньої карти заходів Меморандуму про стратегічне партнерство у сировинній галузі між Україною та Європейським Союзом на період 2023–2024 років.

Згідно з документом, стратегічне партнерство передбачає формування сприятливого інвестиційного клімату в сировинному секторі й удосконалення законодавчої бази для інвесторів, а також проведення тренінгів для українських компаній і бізнес-асоціацій, які хочуть приєднатись до Європейського альянсу сировини та Європейського альянсу акумуляторів.

Коментарі надсилайте до 1 листопада 2022 року Михайлу Камасі – [email protected] та Вікторії Іщенко – [email protected].

Україна та Європейський Союз уклали Меморандум про стратегічне партнерство у сировинній галузі та відповідну дорожню карту заходів. Документ підписали 13 липня 2021 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Віце-президент Європейської Комісії Марош Шефчович.

Нагадаємо, з метою сприяти налагодженню контактів між українськими і європейськими компаніями у видобувній галузі, європейськими кредитно-фінансовими інституціями 17 листопада 2022 року відбудеться перший спільний бізнес-форум у галузі критичних сировинних ресурсів Україна – ЄС.

Переглянути дорожню карту партнерства

Перейти до вмісту