Олег Кирилюк привітав Посла В’єтнаму з Днем Незалежності

10 Вересня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”14055″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Посольство В’єтнаму в Україні відсвяткувало 73-тю річницю Національного дня Соціалістичної Республіки В’єтнам (2 вересня 1945 – 02 / 9/2018).

На запрошення амбасадора Нгуена Ан Тауна керівник Державної Служби геології та надр України Олег Кирилюк особисто привітав Посла з Днем незалежності Соціалістичної Республіки В’єтнам та запевнив, що готові розвивати співпрацю в галузі геології.

“Упевнений, що дружні відносини і взаємовигідне співробітництво в напрямках геології та надрокористування між Україною та В’єтнамом і надалі плідно розвиватимуться на благо наших держав і народів”, – заявив Олег Кирилюк вітаючи Посла Нгуена Ан Тауна.

Відкриваючи церемонію, Посол Нгуєн Анх Туан розповів про  історичні досягнення і здобутки, які В’єтнам зробив в процесі будівництва і захисту країни. Посол підкреслив, що протягом останніх 73 років в’єтнамський народ об’єднався, долаючи незліченні проблеми і труднощі для захисту і збереження своєї національної незалежності, свободи і територіальної цілісності.

Голова дипломатичної місії в Україні висловив своє задоволення динамічним розвитком двосторонніх відносин між В’єтнамом і Україною. Він зазначив, що Україна завжди надавала великого значення традиційному партнерству з В’єтнамом і вітала позитивні події у відносинах двох країн.

На церемонії були присутні близько 400 гостей, які є представниками Уряду України, парламенту, місцевої влади, дипломатичного корпусу, та інші. Крім того, серед запрошених були представники українських політичних і громадських організацій, посадові особи та співробітники посольства.

Довідка.

З 2016 року по теперішній час торговий обмін між двома країнами зростає. В’єтнам в даний час є п’ятим найбільшим торговим партнером України в Азії після Китаю, Японії, Індії та Південної Кореї.

Основними напрямками можливого співробітництва в геологічній галузі з В’єтнамською стороною є:

– прогнозування нафтогазоносності у пастках різного типу на основі комплексного використання геолого-геофізичних матеріалів;

– кількісна оцінка вуглеводнового ресурсного потенціалу, як основи для визначення основних напрямів ефективності та планування геолорозвідувальних робіт та інше.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту