«Основні зусилля необхідно зосередити на розробці важковидобувних родовищ», — Роман Опімах

26 Листопада 2019

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]У Державній службі геології та надр України відбулася робоча нарада за участі усіх державних геологорозвідувальних компаній, на якій обговорили потенційно привабливі нафтогазові об‘єкти.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20090″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Найближчим часом у Службі планують підготувати та виставити на аукціон нові нафтогазоносні ділянки у східній та у західній частинах України. Такі попередні результати наради, що відбулася сьогодні у ДСГН.[/vc_column_text][us_single_image image=”20089″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

«Наше підприємство проаналізувало матеріали геофізичних досліджень, отримані за більш ніж 80 років розвідувальних робіт, — каже генеральний директор ДП«Укрнаукагеоцентр» Петро Голуб. — В результаті такої роботи ми запропонували розглянути до номінації на аукціон кілька ділянок Східного регіону, зосереджених у Дніпровсько-Донецькій западині».

Водночас, спеціалісти та науковці звертають увагу на необхідність дорозвідки діючих родовищ, вивчення ресурсів і розробку покладів на великих глибинах.

«Враховуючи розвіданість і заліцензованість території України, ми звернули увагу колег на важливості проведення активних робіт на територіях, де розміщені ресурси категорій C3, D1, та D2», — зазначив Петро Голуб.

[/vc_column_text][vc_column_text]

За словами голови Держгеонадр Романа Опімаха, розробка покладів нафти і газу, що залягають на великих глибинах, — 6-7 км, — потребує значних інвестицій і є довготривалим процесом, але саме там зосереджені запаси газу, стратегічно важливі для енергетичної безпеки держави.

[/vc_column_text][us_single_image image=”20095″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

«Основні зусилля необхідно зосередити на розробці родовищ з важковидобувними запасами вуглеводнів за рахунок глибокозалягаючих покладів», – сказав Роман Опімах.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту