Перші цьогорічні аукціони на отримання ліцензій відбудуться у четвер

14 Квітня 2020

Надрокористувачі мають останню можливість позмагатися за спецдозвіл на одну з дванадцяти ділянок, винесених на торги

У четвер, 16 квітня, пройдуть перші у цьому році відкриті електронні торги по дванадцяти об‘єктах. Надрокористувачі візьмуть участь у конкурентній боротьбі за можливість геологічного вивчення та розробки ділянок із покладами піску, вод, глини та молібденових руд. Аукціони будуть відбуватись онлайн, кожен охочий зможе спостерігати за перебігом чесних змагань на порталі ProZorro.Продажі. 

«Ми стаємо відкритими, створюємо прозорі механізми для усіх суб‘єктів ринку і зацікавлені у тому, аби ліцензію на розробку надр отримав той учасник торгів, який запропонує найкращу ціну за спецдозвіл, бо це інвестиції у галузь та економіку держави, — нагадав голова Держгеонадр Роман Опімах. — Іноземні гравці також можуть брати участь в аукціонах, для них ми створили можливість долучитись до торгів без попередньої реєстрації юридичної особи в Україні, що, сподіваємось, сприятиме залученню іноземних інвесторів у проекти видобування, які не потребують значних довготривалих вкладень».  

Уперше за всю історію існування Держгеонадр на аукціони будуть виставлені ділянки, номіновані самими надрокористувачами. Потенційні інвестори мають останню можливість подати заявку на участь у торгах, що відбудуться у четвер. 

Перейти до вмісту