Першим заступником Голови Держгеонадр призначили Володимира Бучка

01 Липня 2021

Оптимізацію геологічних підприємств і виконання угод про розподіл продукції покладено на нового управлінця

Кабінет Міністрів України призначив Володимира Бучка Першим заступником Голови Державної служби геології та надр України. Кадрове рішення Уряд ухвалив 9 червня 2021 року. Відповідно до розпорядження Голова Служби Роман Опімах підписав наказ, згідно з яким Володимир Анатолійович розпочав виконувати обов’язки на посаді з 15 червня 2021 року.

«Амбітною метою Уряду є забезпечення вже до 2030 року країни вітчизняним газом. Саме розробка масштабних нафтогазових площ, які надані в користування відповідно до УРП, може стати запорукою зростання власного видобутку, – вважає Роман Опімах. – Державна служба геології та надр України визначена уповноваженим органом з імплементації угод про розподіл вуглеводневої продукції. Пріоритетом у роботі Володимира Бучка має стати реалізація та виконання угод. Досвід роботи в державних відомствах і з міжнародними інституціями, а також здобуті знання й кваліфікації стануть запорукою успішної та продуктивної роботи на посаді».

На управлінця також покладені завдання щодо координації роботи Держгеонадр з міжнародного співробітництва та євроінтеграції, модернізації та актуалізації галузевого законодавства, а також з реорганізації геологічних підприємств.

«В останні десятиліття державні геологічні підприємства прийшли в занедбаний стан через недофінансування галузі. Існуюча структура управління суттєво залежить від субвенцій з держбюджету. В мене, як у керівника, на меті є оптимізація галузі – створення самоокупних підприємств, а також забезпечення їх стабільного фінансування для стратегічно важливих робіт, – повідомив Володимир Бучко. – Країна зміцнюється – реформи тривають».

Бучко Володимир Анатолійович має досвід роботи в органах державної влади понад 15 років.

До призначання в Держгеонадра працював Державним секретарем в Міністерстві інфраструктури України. Очолював юридичний департамент в Міністерстві екології та природних ресурсів України, був начальником управління з питань дозвільно-ліцензійної роботи в Міністерстві енергетики та захисту навколишнього середовища.

Починаючи з 2006 року та до цього часу займається співпрацею з інституціями ЄС, центральними органами іноземних держав, які формують та реалізують державну політику у сфері екології, а також з міжнародними організаціями.

На посаду Першого заступника Голови Державної служби геології та надр України обраний за результатами відкритого конкурсу, що відбувся у травні 2021 року.

Перейти до вмісту