Під час road-show у Лондоні підпишуть меморандум із Schlumberger

10 Грудня 2019

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]Завтра робоча група Держгеонадр презентуватиме інвестиційні можливості по трьох ділянках УРП та проведе низку зустрічей з іноземними партнерами[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20396″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Робоча група Держгеонадр відбула до Лондона для проведення road-show по трьох нафтогазових ділянках, виставлених на конкурс на умовах Угод про розподіл продукції. У рамках презентації інвестиційних можливостей планують підписання Меморандуму про взаєморозуміння із провідним постачальником технологій у галузі видобування — американською компанією Schlumberger. Серед ключових позицій Меморандуму — обмін досвідом та співпраця з метою лібералізації доступу до геологічної інформації, діджиталізації усіх процесів взаємодії надрокористувачів із державною установою, створення національного репозитарію геологічних даних.

«Досвід світових лідерів видобувної галузі допоможе нам створити зручні та комфортні умови для роботи інвесторів в Україні, — зазначив голова Державної служби геології та надр Роман Опімах. — Ми працюємо над тим, аби Держгеонадра стала сервісною службою, яка сприяє розвитку галузі та використовує чіткі, зрозумілі і прозорі механізми роботи».[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20397″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Також у рамках робочого візиту відбудуться зустрічі із представниками іноземних компаній, інвестиційних фондів, дипломатичних установ та іноземних торгових місій. «Ефективна промоція конкурсних ділянок — крок назустріч інвесторам, які мають сумніви щодо роботи в Україні», — сказав Роман Опімах.

Раніше спеціалісти компанії Schlumberger представили Державній службі геології та надр своє бачення щодо моделі проведення аукціонів та конкурсів УРП, що передбачає запровадження віртуальної data-room геоінформації, підготовку геолого-економічної оцінки ділянки, яка пропонується інвестору та комплекс заходів із промоції майбутніх ліцензійних раундів.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту