Підготовку до перших електронних торгів Держгеонадр пройшла прозоро – Гройсман

27 Лютого 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Державна служба геології та надр прозоро і відкрито підійшла до процесу підготовки до перших електронних торгів з продажу спецдозволів на надра.

Про це на засіданні уряду сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small” equal_height=”yes” css=”.vc_custom_1551295070956{padding-right: 20% !important;padding-left: 20% !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”35px”][vc_column_text]”Проведення першого аукціону надзвичайно важливе. Я тут спираюся на думку експертного середовища, яке говорить, що підготовку до аукціону ми пройшли дуже відкрито та прозоро. Тепер важливо, щоб сам аукціон відбувся конкурентно”, – сказав Гройсман.

За його словами, нові торги запровадять оновлений стандарт, який буде впроваджено у майбутні торги.”Відкритість і прозорість принесе мільярди у сферу видобутку. Таким чином, ми досягнемо цілей”, – додав Гройсман.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”16318″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][us_separator type=”invisible” thick=”2″][vc_column_text]

Читайте також: Гройсман не розуміє, чому Україна купляла газ у Росії

Як повідомлялося, у грудні в Україні оголосили старт першого раунду міжнародних нафтогазових аукціонів на ProZorro.Продажі. Цей експеримент триватиме до грудня 2019 року, після чого Держгеонадр має надати свої пропозиції щодо вдосконалення системи.

Загалом Держгеонадр вже оголосила про 3 раунди електронних торгів у цьому році. 6 березня 2019 року відбудеться перший раунд електронних торгів з продажу 10 спеціальних дозволів на користування надрами з покладами нафти і газу. Під час другого раунду електронних торгів буде запропоновано до продажу 9 ліцензій, з них 7 – нафтогазових.

 

Посилання на джерело

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту