[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]Документ передбачає співпрацю з метою створення національного репозитарію геологічних даних та промоції майбутніх нафтогазових торгів[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20419″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]
Сьогодні у Лондоні Державна служба геології та надр України та лідер постачання технологій для видобувної галузі компанія Schlumberger підписали Меморандум про взаєморозуміння. Документ передбачає обмін досвідом з метою оцифровки усієї геологічної інформації та створення національного репозитарію геологічних даних.
«Діджиталізація наявних геологічних звітів та графічних матеріалів дозволить спростити доступ потенційних інвесторів до отримання цих даних та сприятиме залученню приватного капіталу у розвиток мінерально-сировинної бази держави, — підкреслив голова Держгеонадр Роман Опімах. — Дотепер геологічні матеріали та результати геолого-фізичних досліджень були розкидані по всій країні, по різних державних підприємствах, що знаходяться у підпорядкуванні ДСГН. Ми систематизуємо відомості про усю наявну геологічну інформацію та створимо віртуальне сховище оцифрованих даних».
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”20428″ align=”center”][us_single_image image=”20421″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]
Роман Опімах наголосив, що Державна служба геології та надр повинна стати сервісним органом, який працює за принципами відкритості та прозорості. «Ми змінюємо імідж Служби, яка донедавна асоціювалася із корупцією. Для нас важлива довіра інвесторів, іноземних партнерів та довіра народу України», — додав Роман Опімах.
Нагадаємо, у понеділок Держгеонадра запустили онлайн data-room по трьох ділянках виставлених на конкурс на умовах УРП. Доступ до геологічних звітів надається безкоштовно, після реєстрації на сайті установи (http://geoinf.kiev.ua/konkurs-na-ukladennyaugodi-pro-rozpodilvuglevodniv/?action-rcl=login). Надалі така електронна база даних буде створюватись по кожному об‘єкту, виставленому на майбутні аукціони та конкурси.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]