Підсумки тижня: Діяльність Держгеонадр в цифрах.

12 Серпня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Держгеонадра пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

За період з 01 по 07 серпня 2019 року видано 2 спеціальні дозволи на користування надрами геологічного вивчення у т.ч. дослідно-промислової розробки корисних копалин (надання, продовження строку дії, внесення змін, переоформлення) та угод про умови користування надрами.

[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” size=”large” thick=”2″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]До Управління дозвільної та аукціонної діяльності за тиждень надійшло на опрацювання близько 320 документів, з них:

– 62 заяв з доданими документами стосовно надання, продовження строку дії, переоформлення та внесення змін спеціальних дозволів на користування надрами;

– 1 заява щодо організації аукціону з продажу спеціального дозволу на користування надрами;

– 6 заяв щодо внесення змін до угод про умови користування надрами.

Надходження коштів у період з 01 по 07 серпня 2019 року до загального фонду Державного бюджету України від продажу на аукціонах та надання без проведення аукціонів (у т.ч. продовження строку дії) спеціальних дозволів на користування надрами становить – 5 405 737,00 гривень.

02.08.2019 проведено десяте у 2019 році засідання
Робочої групи Державної служби геології та надр України з попереднього розгляду питань щодо внесення змін до угод про умови користування надрами, на якому розглянуто 12 заяв з доданими до них документами, та по 11 з них рекомендовано Держгеонадрам погодити внесення відповідних змін до угод про умови користування надрам.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_single_image image=”17961″ size=”full” align=”center”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator type=”invisible” size=”large” thick=”2″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_single_image image=”16950″ size=”full” align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]02.08.2019 оголошено про про проведення VI електронного аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надр, на якому повторно виставляються 5 нафтогазоносних ділянок надр. Загальна початкова ціна продажу по зазначеним ділянкам надр складає 274 601 500 грн.

07.08.2019 відбувся V електронний аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надр на якомо відбулися торги по 1 одному лоту. Ціна продажу спеціального дозволу на користування надрами склала 7 390 грн.

На 08.08.2019 заплановано проведення восьмого у 2019 році засідання Комісії з питань надрокористування, на якому планується розглянути наступні питання:

– надання 11 спеціальних дозволів на користування надрами;
– продовження строку дії 3 спеціальних дозволів на користування надрами;
– переоформлення 3 спеціальних дозволів на користування надрами;
– внесення зміни до 40 спеціальних дозволів на користування надрами.
– 9 інших питань, що виникають в процесі опрацювання документів, що стосуються питань надрокористування.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту