Подяки Міндовкілля вручили керівникам Держгеонадр

26 Серпня 2021

За сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення державної політики в природоохоронній сфері, відповідальне ставлення до професійних обов’язків та з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України відзначені Голова та Перший заступник Голови Держгеонадр

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський вручив Подяки «За сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення державної політики в природоохоронній сфері, відповідальне ставлення до професійних обов’язків та з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України» Голові Державної служби геології та надр України Роману Опімаху та Першому заступнику Голови Володимиру Бучку.

«Працювати в ім’я нашої Батьківщини, робити внесок в її розбудову, докладати максимум зусиль для її процвітання – моє кредо, як громадянина України. – коментує Роман Опімах. – Відновлення довіри до Служби, залучення інвестицій у галузь і підвищення ефективності використання надр – три незмінні пріоритети, над якими я працюю на посаді голови Держгеонадр. Переконаний, за таких умов українські надра можуть стати драйвером вітчизняної економіки!».

Державна служба геології та надр України регулярно оголошує та проводить електронні аукціони з надання спеціальних дозволів на користування надрами. В 2021 році вже продано 116 ділянок надр. Очікувані надходження до держбюджету становлять понад 600 мільйонів гривень.

Прогресивне та передбачуване регулювання галузі – запорука ефективної розробки надр. За участі Держгеолслужби розроблено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства у сфері користування надрами» (№ 4187). Документ готується до другого читання. Ініціатива розроблена з метою осучаснити регулювання галузі, зробити надрокористування інвестиційно привабливою сферою, а правила гри чіткими та прогнозованими.

Перейти до вмісту