Повторні аукціони по восьми нафтогазових ділянках

04 Серпня 2020

Ще раз на аукціони винесли вуглеводневі ділянки, вже з дисконтом 50% від початкової вартості

У четвер, 6 серпня, відбудуться повторні аукціони по восьми нафтогазових ділянках з дисконтом 50% від початкової вартості. Попередні торги місяць тому не відбулися через відсутність бажаючих взяти участь у змаганнях за право користуватися надрами. Ці ділянки виставлятимуться вже учетверте, починаючи з 2019 року.

Всі вісім об’єктів були номіновані надрокористувачами для виставлення на е-торги пів року тому. Падіння цін на вуглеводні та світова криза, спричинена пандемією, негативно вплинули на енергетичний ринок, і, зокрема, стали причиною зниження зацікавленості до нафтогазових ділянок.

«Підприємець, коли приймає інвестиційне рішення, враховує економічну доцільність пропозиції та ризики, які доведеться понести під час розробки ділянки надр. Нинішня кон’юнктура на ринку не сприяє високій зацікавленості до таких об’єктів, адже вони вимагають значних капіталовкладень, а їх окупність є тривалою», — розповідає голова Служби Роман Опімах.

Торги пройдуть на платформі Прозорро.Продажі в режимі реального часу.

Перелік вуглеводневих лотів, повторний аукціон по яких відбудеться 6 серпня 2020 року:

Нагадаємо, з початку року Державна служба геології та надр України оголосила шість аукціонів, на які виставлено 47 лотів.

Перейти до вмісту