ПРЕС-АНОНС Презентація Інвестиційного атласу надрокористувача

04 Грудня 2019

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]6 грудня Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах презентує Інвестиційний атлас надрокористувача. Сервіс, який не має аналогів в Україні, розробили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП«Укргеофізика» та УкрДГРІ.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20235″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

«Це вперше Державна служба геології та надр реалізувала подібний проект, ми запозичили досвід інших країн і створили путівник для інвесторів, мета якого — ознайомити надрокористувача із об‘єктами, готовими для інвестування, — каже Роман Опімах.

За словами керівника Служби, Атлас буде постійно оновлюватись та доповнюватись актуальною інформацією. Наразі у ньому шість кошиків, що репрезентують категорії об‘єктів за видами корисних копалин: вуглеводні, металічні руди, неметалічні руди, підземні води, горючі тверді копалини, дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.  У Службі відібрали перспективні  площі для перших трьох категорій. Водночас, надрокористувачам пропонують самостійно номінувати лоти по будь-якій із шести категорій.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”20020″ size=”full” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

«Кожен надрокористувач має право ініціювати ділянку із запропонованого переліку на відкриті електронні аукціони та номінувати свої пропозиції. Це ваш шанс перемогти у відкритих та конкурентних торгах», — зазначив Роман Опімах.

 Він нагадав, що створення Атласу проводиться у рамках державної політики по залученню інвестицій у сферу надрокористування. «Держгеонадра повинна стати прозорою сервісною установою, яка створює комфортні умови для залучення інвестицій і розвитку видобувної галузі», — додав спікер.

Інформація про прес-подію:

Захід відбудеться: 6 грудня 2019 р.
Початок заходу: 10:00
Місце проведення: БУДИНОК УРЯДУ, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під’їзд, прес-центр.
Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.
Акредитація ЗМІ здійснюється до 20:00 5 грудня за телефоном (044) 456-23-57 та електронною поштою [email protected]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту