Привітання т.в.о. Голови Державної служби геології та надр України Олега Кирилюка з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом

08 Травня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”11578″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Шановні співвітчизники!

Організація Об’єднаних Націй проголосила 8 та 9 травня Днями пам’яті і примирення, коли у світі вшановують усіх жертв Другої світової війни.

73 роки тому завершилося найбільше в історії світової цивілізації воєнне протистояння, на трагічних рахунках якого загублені життя десятків мільйонів людей, сотні мільйонів скалічених доль, тисячі зруйнованих вщент населених пунктів.

Після закінчення Другої світової війни, у світі з’явилася надія на те, що з крайнім націоналізмом, здатним загрожувати світовому порядку, покінчено.

Український народ, який опинився у самому центрі жахливої трагедії, заплатив особливо високу ціну за свою свободу. Майже у кожній українській родині від старших до молодших передається пам’ять про героїв і мучеників, які віддали життя у тій війні.

Переживши воєнне лихоліття та знаючи справжню ціну миру, українці завжди прагнули і прагнуть добросусідських відносин з усіма іншими народами. Ми здійснюємо послідовні кроки щодо партнерства, співробітництва, повномасштабної участі в міжнародних програмах з безпеки та стабільності на планеті.

В Україні найвищою цінністю є і залишатиметься людське життя.
Збереження миру — наш святий обов’язок перед нинішнім і прийдешніми поколіннями, перед всіма жертвами минулої війни. І в цьому з нами солідарний увесь цивілізований світ.

Вічна і світла пам’ять нашим загиблим співвітчизникам.

Т. в. о. Голови
Державної служби
геології та надр України                                                      Олег  КИРИЛЮК

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту