Привітання т.в.о. Голови Держгеонадр зі Світлим Воскресінням Христовим

06 Квітня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”6609″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Дорогі  співвітчизники!

Від імені Державної служби геології та надр України сердечно вітаю вас зі Світлим Воскресінням Христовим – найвеличнішим святом християн, символом всеперемагаючої віри у незнищенність життя, надії на щасливе прийдешнє.
Неповторні Пасхальні дні прилучають нас до вічних і непоборних істин, залишених нам Творцем, і спонукають співвіднести власне буття з Його заповідями.
Упродовж віків християнські ідеали визначали шлях культурного і цивілізованого поступу людства. Зречення їх завжди оберталося трагедіями, непоправними втратами.
Сьогодні в Україні християнська спадщина виступає важливим чинником творення громадянського суспільства, основою формування культурної і національної ідентичності українців.
Спільними зусиллями Української держави і Церкви докладено багато зусиль для подолання важких наслідків недалекого минулого. Із небуття відроджено храми й монастирі, своєю активною соціальною діяльністю релігійні спільноти збагатили суспільне життя і примножили духовні надбання народу.
Наше майбутнє – в економічному і духовному піднесенні, в консолідації суспільства, у єдності віри, думки і справи в ім’я України, на благо кожного.
Нехай же на цьому шляху Господь зміцнить наші духовні і тілесні сили, дасть снагу, терпіння й милосердя для гідного виконання свого християнського й громадського обов’язку.
Нехай Великодні дні осяють вас теплом і радістю, покладуть початок вашим майбутнім звершенням та успіхам.
Нехай Господь благословить Україну.
Христос Воскрес!

З  повагою та найкращими побажаннями
керівник Держгеонадр
Олег  Кирилюк

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту