Призначили генерального директора КП «Кіровгеологія»

14 Січня 2021

Ним став геолог та управлінець із багаторічним досвідом роботи

О.М. Залужний призначений генеральним директором казенного підприємства «Кіровгеологія». Відповідний наказ підписав голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах.

Олександр Михайлович понад 10 років обіймав керівні посади. До призначення був заступником генерального директора КП «Кіровгеологія», т.в.о. генерального директора. Раніше працював в органах місцевої державної виконавчої влади, керував підприємствами, що належать до приватного сектору.

КП «Кіровгеологія – спеціалізоване державне підприємство, яке має понад 70-річний досвід геологічного вивчення надр, проведення геолого-пошукових та геологорозвідувальних робіт на території України й інших держав світу. Це єдина державна компанія, яка виконує спеціалізовані геологорозвідувальні роботи урану від прогнозування до гірничобурової розвідки та підготовки уранових родовищ до експлуатації. Підприємством створена вітчизняна сировинна база урану й інших корисних копалин.

«Україна входить до десятки країн з найбільшими запасами урану. Але зовнішнє постачання уранового концентрату становить 70% сировинних потреб атомних електростанцій — стратегічно важливих енергетичних об’єктів. Тому на порядку денному енергетичної безпеки нашої держави — забезпечити українські атомні електростанції необхідною ресурсною базою, – переконаний очільник Служби Роман Опімах. – Пріоритетом у роботі Олександра Михайловича повинне стати покращення мінерально-сировинної бази урану з метою забезпечення сировиною потреб атомної енергетики України».

КП «Кіровгеологія» займається геолого-пошуковими та геолого-розвідувальними, геофізичними роботами, а також лабораторними дослідженнями. Здійснює видобуток блокового каменю габро, є виконавцем державної програми забезпечення населення питною водою, за якою виконує пошуки питних підземних вод в Миколаївській і Кіровоградській областях.

Перейти до вмісту