Призначили нового керівника УГК

19 Серпня 2020

Ним став геолог із багаторічним досвідом роботи

Богдан Слободян призначений тимчасово виконувачем обов’язки генерального директора ДП «Українська геологічна компанія» (УГК). Відповідний наказ підписав голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах.

Дотепер Богдан Іванович працював у приватному секторі головним геологом, тривалий час обіймав керівні посади в Українській геологічній компанії.

УГК – провідне підприємство галузі з виконання геологорозвідувальних робіт. Його місія – розвивати мінерально-ресурсну базу України, виконувати геологічні та гідрогеологічні проєкти будь-якої складності. Працівниками компанії розвідано понад 1000 родовищ корисних копалин, більшість з яких експлуатуються.

«Зараз компанії важливо активізувати свою діяльність. Адже ресурсна незалежність України напряму пов’язана з виконанням УГК геологічного вивчення надр, пошуків та розвідки мінеральної сировини для забезпечення потреб національної економіки в ресурсах за рахунок власного видобутку, – повідомив очільник Служби. – Перед керівником стоять амбіційні завдання – розвивати колектив та підприємство шляхом розширення діяльності в нових напрямах, у томи числі і за рахунок співпраці з іноземними партнерами».

УГК має потужний банк унікальної геологічної інформації – звіти, карти, кадастри родовищ, бази даних, геологічний музей колекційного матеріалу. В планах – створення загальнодержавного Центру рудних геологічних матеріалів.

Донедавна Українську геологічну компанію очолював Віктор Новіков. Державна служба геології та надр на чолі з головою Романом Опімахом висловлює подяку Віктору Володимировичу за професійну роботу та вагомий внесок у збереження професійного колективу і розвиток підприємства.

Нагадаємо, з метою об’єднання інтелектуального, творчого та організаційного потенціалу Держгеонадра підписали Меморандум про співпрацю з Інститутом геології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Перейти до вмісту