Пробурено 10 водозабірних свердловин у Донецькій області

02 Травня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”6658″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Відповідно до доручення Донецької обласної військово-цивільної адміністрації фахівці держпідприємства «Донецькгеологія», яке входить в сферу управління Держгоенадр станом на початок травня поточного року пробурили 10 водозабірних свердловин (джерел питного водопостачання) для альтернативного водозабезпечення м. Авдіївка Донецької області.

Проведені роботи по облаштуванню насосних станцій підземного типу на цих свердловинах. Загальний дебіт пробурених свердловин складає 800 м3/добу.

Всі свердловини передано Замовнику (Департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА) з повним пакетом супровідних документів.

Нагадаємо, в 2017 році було визначено місця для закладання розвідувально-експлуатаційних гідрогеологічних свердловин для поліпшення водопостачання у місті Авдіївка в кризовий період.

Довідка. ДРГП «Донецькгеологія» самостійно виконує весь комплекс геологорозвідувальних робіт — від геологічного та гідрогеологічного картування площ до розвідки окремих родовищ і передачі їх у промислове освоєння, а також будь-які послуги геолого-інформаційного та аналітичного напрямків, пов’язаних з геологічним вивченням надр або їх використуванням, веденням балансу запасів корисних копалин, вивченням режиму підземних вод та небезпечних геологічних процесів. На підприємстві працює більше 300 геологів, гідрогеологів, лаборантів, бурильників та ін. фахівців; воно має необхідні технічні засоби буріння свердловин, потужну лабораторну базу, комп’ютерне забезпечення, великий геолого-інформаційний фонд. 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту