ProZorro продаватиме права на користування надрами – Держгеонадра

27 Листопада 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Державна служба геології та надр України розпочинає експериментальний проект з Державним підприємством «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ». Про це стало відомо підчас підписування договору з обох сторін розповів т.в.о. Голови Держгеонадр Олег Кирилюк, повідомляє прес-служба відомства.

[/vc_column_text][us_single_image image=”15097″ align=”center”][us_separator type=”invisible” thick=”2″][vc_column_text]

Як він розповів, протягом року у рамках проекту в системі ProZorro.Продажі з’являтимуться лоти у вигляді спеціальних дозволів на користування надрами. А вже в грудні поточного року в ProZorro.Продажі з’являться перші лоти з продажу прав на користування надрами.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][us_separator type=”invisible” thick=”2″][vc_column_text]«Від сьогодні Держгеонадра запустили процес реалізації експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів. Укладаючи договір з ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» ми робимо ще один крок до проведення прозорих та чесних торгів. Для нас дуже важливо зробити отримання спеціальних дозволів на надра не тільки транспарентними, а й ефективними», — підкреслив виконуючий обов’язки Голови Держгоенадр Олег Кирилюк.

Очільник Служби також зазначив, що електронні аукціони – це дієвий механізм відстежування всіх етапів продажу, без будь-яких контактів з чиновниками.

“Тепер для отримання спецдозволів треба буде лише один раз прийти у Держгеонадра”, – підсумував Кирилюк.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”14824″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][us_separator type=”invisible” thick=”2″][vc_column_text]За словами в.о. директора ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» Олексія Соболева підписання договору це тільки перший етап роботи з аукціонами з продажу спеціальних дозволів на користування надрами.

«Ми будемо тестувати майданчики, заводити перші лоти, запускати перший аукціон такого виду. Це величезний етап підготовки і реалізації такого проекту. Як я раніше говорив, що Прозорро.Продажі стає справжнім он-лайн двигуном для аукціонів на будь-який смак», — розповів в.о. директора ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» Олексій Соболев

Наразі Держгеонадра готують аукціонну документацію для 10 лотів, які будуть виставленні на перші електронні торги. Це стане можливим підчас запуску онлайн-платформи на базі ProZorro 4 грудня 2018 року.

Нагадаємо, раніше Олег Кирилюк заявляв, що Держгеонадрами підготовлено 30 ділянок на суходолі для продажу на аукціонах, по яким відправлені листи для погодження в облради. (лінк)

Довідка.

Договір набуває чинності з моменту його підписання і діє на період реалізації Експериментального проекту до 01 грудня 2019 року. У разі продовження періоду реалізації Експериментального проекту Договір може бути продовжений шляхом укладення додаткової угоди на цей період.

[/vc_column_text][us_gallery ids=”15098,15099,15100″ columns=”3″ orderby=”rand” indents=”1″][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту