Призначили заступника Голови Держгеонадр з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

18 Січня 2022

Забезпечення впровадження «Електронного кабінету надрокористувача», відкритість даних, розширення та прозорість сервісів, безпека інформаційних ресурсів покладена на Сергія Дехтяренка

Кабінет Міністрів України призначив Сергія Дехтяренка заступником Голови Державної служби геології та надр України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Кадрове рішення Уряд ухвалив 12 січня 2022 року строком на п’ять років. Відповідно до розпорядження Голова Служби Роман Опімах підписав наказ, згідно з яким Сергій Стахович розпочав виконувати обов’язки на посаді.

«Ознакою сервісної установи є використання зручних та сучасних методів роботи, які на інституційному рівні мають назавжди нівелювати суб‘єктивізм і вибірковість у прийнятті рішень, – вважає Голова Держгеонадр Роман Опімах. – Державна служба геології та надр України розгортає Електронний кабінет надрокористувача, який дозволить нівелювати контакт із бюрократичним апаратом, зробити співпрацю зручнішою, прозорішою, прискоривши її та знизивши відсоток відмов. Цифровізація наявної інформації, інтеграція існуючих систем для забезпечення надання зручних державних сервісів, безпека даних  – серед основних завдань Сергія Стаховича на посаді».

На управлінця також покладені завдання щодо реалізації програми Президента «Держава в смартфоні», організації роботи Держгеонадр за пріоритетними напрямами та завданнями цифрової трансформації, аудит роботи внутрішнього та зовнішнього е-документообігу, організація проведення професійного навчання працівників Держгеонадр, тощо.

Дехтяренко Сергій Стахович має досвід роботи в органах державної влади та в комерційних структурах.

Обіймав керівні посади у структурах Міністерства внутрішніх справ України, Державної міграційної служби України, Державної служби України з питань праці.

До переходу в Держгеонадра працював заступником Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

Має 2 ранг державного службовця.

Перейти до вмісту