Ресурси газу на запланованих до продажу ліцензіях ми оцінюємо в один трильйон метрів кубічних, – Кирилюк

19 Червня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/4″][us_single_image image=”12355″ size=”medium” align=”center” lightbox=”1″][us_single_image image=”12354″ lightbox=”1″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Державна служба геології та надр України оцінює ресурси газу на 44 ділянках в 1 трлн. м. куб., спецдозволи за якими планується виставити на аукціони найближчим часом, повідомив в.о. глави відомства Олег Кирилюк на Круглому столі в понеділок.
“Ділянки, які ми готуємо до проведення аукціонів, з ресурсами вуглеводнів більше 1 трлн м.куб.”, – закцентував очільник Служби.

О.Кирилюк додав, що мова йде про 11 ділянок в Полтавській області, по одній – у Харківській, Сумській, Івано-Франківській та Дніпропетровській областях, та по одній- у Чернігівській, Одеській та Закарпатській областях, а також по 14 ділянках надр на шельфі Чорного моря .
Як повідомлялося раніше, Держгеонадра оголосила про проведення аукціону 25 жовтня, на якому буде виставлено 4 спеціальні дозволи на газоконденсатні площі (дві – у Львівській обл. та одна – в Сумській області).[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту