Результати аукціонів: загальна вартість проданих лотів сягнула 3,3 млн грн

16 Квітня 2020

За результатами перших онлайн аукціонів продали вісім спецдозволів, ще чотири ліцензії будуть виставлені на повторні торги

Завершилися перші електронні торги з продажу спецдозволів на розробку та геологічне вивчення дванадцяти ділянок. За результатами відкритих змагань вартість восьми проданих ліцензій сягнула 3 310 429 грн, у той час як їх початкова вартість була 557 170 грн. При цьому боротьба за три ділянки, — Могилів-Подільську (пісковики), Буданівську-3 (пісковики) та Турбівську-1 (пісок) була найбільш активною і показала зростання вартості лотів у 60, 121 та 44 рази відповідно.

Ще чотири аукціони не відбулися, оскільки на них з‘явилися менше двох претендентів. Вони будуть повторно виставлені на електронні торги протягом трьох робочих днів із 50% дисконтом від початкової вартості. 

«Вперше більша частина ділянок, виставлених на торги були номіновані самими надрокористувачами, — нагадав голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах. — Змагання інвесторів відбувались прозоро, у режимі онлайн, де за перебігом торгів міг спостерігати кожен охочий. Ми побачили захопливу і відкриту боротьбу, і продемонстрували бізнесу, що готові працювати чесно». 

Нагадаємо, наступні аукціони пройдуть 26 травня. Інвестори змагатимуться за отримання ліцензій по ділянках із покладами вуглеводнів, бурштину, вод, неметалічних корисних копалин. Графік проведення аукціонів у 2020 році опублікований на сайті Держгеонадр.

Перейти до вмісту