Результати проведення восьмого аукціону 2021 року

14 Травня 2021

Загальна сума очікуваних надходжень до державного бюджету від продажу восьми спеціальних дозволів на користування надрами складає понад сім мільйонів гривень

Сьогодні Державна служба геології та надр України провела чергові електронні торги з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. В системі Prozorro.Продажі реалізовано вісім ліцензій на ділянки з покладами бурштину, підземних вод, торфу та піщано-гравійної сировини на загальну суму 7 805 500 гривень. Загальна стартова вартість лотів становила 3 380 405 гривень.

«За рік роботи Службі вдалося налагодити регулярне проведення е-аукціонів. Механізм виставлення лотів став прозорим і зрозумілим для надрокористувачів. Тепер кожен бажаючий може ініціювати ділянку надр з Інвестиційного атласу або запропонувати об’єкт, який його зацікавив, для виставлення на торги», – розповідає Роман Опімах.

Найбільшу зацікавленість з боку учасників торгів викликала ділянка надр в урочищі «Луг» з покладами піщано-гравійної сировини. Об’єкт знаходиться у Львівській області. За неї конкурентну боротьбу вело три компанії. Торги стартували з 9 787 гривень. Перемогу здобуло приватне підприємство «Осінь і Ко», запропонувавши найвищу ціну – 526 тисяч гривень. Ціна продажу лоту зросла в 53 рази.

Ділянка торфу № 2 родовища «Гряда», що пропонувалася для видобування терміном на 20 років – найдорожчий лот сьогоднішніх торгів. Ціна її продажу зросла в 11 разів – з 312 174 грн до 3 501 000 грн. Право придбати спецдозвіл отримало ТОВ «Реут ЛТД».

Аукціони з продажу двох бурштиноносних і однієї ділянки підземних вод не відбулися через відсутність учасників. Лоти будуть повторно виставлені та е-торги протягом трьох робочих днів.

Нагадаємо, черговий аукціон Державна служба геології та надр України проведе 8 червня 2021 року. На торги виставили 11 ділянок надр з покладами торфу, бурштину, мармуризованого вапняку, граніту, чернокіту й ендербіту, граніту, пісковику, сировини піщано-гравійної, вапняку та підземних вод.

Перейти до вмісту