Рік незламності українського народу, рік звитяги!

24 Лютого 2023

Вже рік триває злочинна російська війна проти України, яку ми не починали, але яку нам належить завершити. Аби побороти зовнішнього агресора ведеться запекла, виснажлива боротьба. Україна дає гідну відсіч ворогу, нас не зламати, та попереду ще багато роботи, щоб день перемоги настав. 

Захищаючи Батьківщину, ми памʼятаємо, про міцність і силу духу, що базуються на єдності. Завдяки згуртованості, порозумінню та консолідації українського суспільства ми долаємо будь-які перешкоди, протягом багатьох століть відстоюючи право бути незалежною державою. 

У воєнний час боротьба важлива на всіх фронтах, це стосується й галузі економіки. Злагоджена та стабільна робота вітчизняного бізнесу та держави – запорука стійкості та спроможності ефективно протистояти агресору. Для забезпечення обороноздатності країни у ці тяжкі часи надра повинні працювати на повну. А після перемоги корисні копалини знадобляться для відбудови наших міст і сіл, щоб забезпечити економічне зростання, благополуччя людей та процвітання країни. Фахівці Держгеонадр продовжують виконувати свою роботу, дотримуючись курсу, який декларує Президент України та Уряд. Серед головних завдань сьогодні є створення вільного доступу до надр, забезпечення ефективного надрокористування, створення комфортних умов для ведення бізнесу у воєнний та післявоєнний період.

Ми знаємо, як захищати власну свободу – хоробро і самовіддано. Ми ніколи не здаємося! І жодного сумніву немає, що не буде ворога на нашій землі. Ми не поступимося своїми інтересами і не дозволимо ворогу забрати нашу свободу та гідність. Цей рік стане роком перемоги!

Українці пишаються своєю армією, усіма, хто воює і допомагає здобути перемогу. Це хоробрі, стійкі, незламні люди.

Велика шана і подяка всім, хто воює і допомагає наближати перемогу! Світла памʼять тим, хто віддав своє життя в боротьбі за вільну Україну!

Слава Україні!

Голова Державної служби геології та надр України
Роман Опімах

Перейти до вмісту