Роман Опімах: «Ми дали початок масштабним вуглеводневим проєктам на площі 50 тисяч квадратних кілометрів як на шельфі, так і на суходолі»

15 Червня 2021

Наявний стан справ у сфері надрокористування окреслив очільник Служби в програмі «Бізнес-Гість» для телеканалу Перший Діловий

Голова Держгеонадр під час інтерв’ю розповів про рекордну кількість спеціальних дозволів, виставлених на електронні аукціони за весь час їх проведення. Також повідомив провплив кон’юнктури ринку на попит на ділянки надр та пояснив причини падіння надходжень до державного бюджету від рентних плат у 2020 році.

Роман Опімах роз’яснив на якому етапі перебуває виконнаня доручень за результатами рішень РНБО стосовно позапланових перевірок користувачів надр і боротьби зі «сплячими ліцензіями». А також детально зупинився на баченні щодо збільшення видобутку українського газу та причинах із затримкою позбавлення імпортозалежності.

«За останні півтора роки ми провели величезну роботу в напрямі позбавлення імпортозалежності – дали початок масштабним вуглеводневим проєктам на площі 50 тисяч квадратних кілометрів як на шельфі, так і на суходолі, – пояснив очільник Служби. – Також підготували понад 40 нафтогазових об’єктів в Інвестиційний атлас для винесення на електронні торги»

Серед об’єктивних причин падіння видобутку українського газу Голова назвав рекордне зниження цін на вуглеводні в минулому році.

Перейти до вмісту