Роман Опімах провів робочу зустріч із представниками групи компаній CRH

09 Грудня 2021

Сторони обговорили співпрацю щодо діючих проектів та можливості інвестування в нові об’єкти надрокористування

В рамках діалогу, який Державна служба геології та надр України системно проводить із надрокористувачами, відбулася робоча зустріч очільника Служби Романа Опімаха з делегацією представників групи компаній CRH під головуванням Фредеріка Обе – Керуючого компаніями СіАрЕйч в Україні.

«Держгеонадра постійно оновлюють і удосконалюють механізми надання послуг для існуючих надрокористувачів та потенційних інвесторів, перетворюючись на сервісорієнтовану установу. Прямий діалог із бізнесом для нас є важливою частиною роботи, оскільки дає чітке розуміння того, як ми можемо покращити механізми роботи сектору та спростити роботу користувачів надрами», – прокоментував Голова Роман Опімах.

Сторони обговорили роботу підприємства та ризики, з якими стикаються надрокористувачі у своїй діяльності. Також гості поділилися найближчими планами діяльності, в першу чергу з нарощення видобутку на об’єктах, які вже перебувають у користуванні товариства, та перспектив придбання нових спеціальних дозволів.

Роман Опімах презентував гостям Інвестиційний атлас надрокористувача, що містить вакантні ділянки надр для придбання їх на аукціонах, зокрема, з покладами нерудних корисних копалин і сировини для будівництва.

Представники групи компаній CRH високо оцінили результати роботи Служби, зокрема в частині відкритості та неупередженості взаємодії з бізнесом, а також впровадження прозорих і чітких механізмів регулювання галузі.

Довідково

Група CRH є світовим лідером у галузі виробництва різноманітних будівельних матеріалів. Це одне з провідних підприємств із сухим способом виробництва клінкеру в Європі, один з двох найбільших виробників будматеріалів у світі. 76 тисяч осіб працює на 3100 підприємствах групи CRH, що знаходяться у 29 країнах світу – в Північній Америці, Європі й Азії.

До групи компаній CRH з 1999 року входить АТ «Подільський цемент». Завод діє з 1970 року, виробляє цемент, щебінь, товарний бетон і залізобетонну продукцію. Серед активів компанії є два спеціальні дозволи на користування надрами з метою видобування глини, суглинку, мергелю та вапняку.

Перейти до вмісту