Роман Опімах наголошує на принципах прозорості та відкритості у роботі Держгеонадр

21 Лютого 2020

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]Про це він заявив в інтерв‘ю виданню KyivPost, яке опублікували сьогодні[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20183″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Україна багата на нафту, газ та корисні копалини, але не використовує свій потенціал на повну потужність. Про це голова Держгеонадр Роман Опімах заявив в інтерв‘ю KyivPost.

Це стало наслідком тривалого олігархічного впливу на галузь, надто складне законодавство, обмеження цін, заплутаність процедур подання заявок, обережність інвесторів та корупція, цитує очільника Служби видання.

Основна обіцянка Опімаха – підвищити привабливість країни для міжнародних інвесторів, які, на його думку, можуть нарешті принести сучасні підходи до розвитку видобувної галузі України.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20123″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

«Цього року ми намагаємося залучити більше приватних інвесторів, які будуть готові витрачати більше грошей і які будуть ефективнішими з точки зору інвестування, з точки зору ефективної розробки надр», – говорить Опімах.

Голова також наголосив на важливості більш прозорого процесу проведення електронних торгів, а також більш поглибленого електронного збору геоінформації та створення національного репозитарію геологічних даних.

Читайте повний текст матеріалу за посиланням: https://www.kyivpost.com/business/geology-service-head-opimakh-vows-openness-transparency.html

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту