Роман Опімах презентував інвестиційні можливості для канадських бізнесменів

03 Березня 2020

Голова Держгеонадр виступив на міжнародному виставковому форумі PDAC у Торонто

Сьогодні голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах презентував інвестиційні можливості та запросив канадських бізнесменів долучатися до розвитку видобування в Україні.

 «Ми значно спростили процес входження іноземних інвесторів у розвиток галузі, прибрали низку архаїчних погоджень, штучних бар‘єрів, рухаємося до оцифровки геологічної інформації та створення національного репозитарію геологічних даних, уже запущено низку сервісів, зокрема data-room геоінформації, ми стаємо відкритими і зацікавлені у створенні прозорих механізмів роботи», — наголосив Роман Опімах у своїй промові під час Prospectors and Developers Association of Canada.

Серед іншого він розказав гостям форуму про головні зміни, які відбулися в українському законодавстві, що регулює надрокористування, досягнення та плани модернізації галузі  на найближчий рік. Також у рамках заходу очільник Служби провів переговори із компанією Black Iron (канадська гірничорудна компанія – ред. ) та компанією Avelana Gold, та представив їм актуальні інвестиційні пропозиції.

Нагадаємо,  триває 88-й Міжнародний виставковий форум Prospectors and Developers Association of Canadа (PDAC). Вперше за чотири роки Україна презентує потенціал видобувного сектору на галузевому заході такого рівня. Сторони домовилися, що наступного року наша держава буде представлена на форумі більш широко і матиме свій виставковий стенд.

Перейти до вмісту