Роман Опімах презентував інвестиційні можливості на британському road-show

11 Грудня 2020

Захід відбувся у форматі онлайн

Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах виступив під час «International Investment Roadshow» — міжнародної платформи, яка збирає інвест-банкірів, топ-менеджмент інвестиційних фондів, ключових представників фінансової спільноти Лондона. Традиційно захід відбувається у Великій Британії, у цьому році вперше – віртуально. Голова Служби повідомив міжнародній спільноті про потенціал інвестування у розвідку та видобування корисних копалин в Україні.

Очільник регулятора розказав про пропозиції по ділянках із покладами літію, титану, критичних мінеральних ресурсів для економіки країн ЄС, а також руд золота. Крім цього, Роман Опімах розповів про перспективи інвестицій у нафтогазовий сектор. 

«Ми пропонуємо увазі міжнародної ділової спільноти можливість інвестування у видобуток «копалин майбутнього», поклади яких є в Україні. Наразі в Інвестиційному атласі надрокористувачам запропонували ділянки літію: Шевченківське родовище, Крута Балка; та титану: Малишевська ділянка, Видиборзька, Біловодська та інші. Втім є і більш традиційні, але не менш цікаві пропозиції — перспективні ділянки із покладами руд золота», — зазначив під час свого виступу Роман Опімах.

Він наголосив, що держава зі свого боку гарантуватиме прозорі та чіткі механізми роботи, щоб інвестор почував себе комфортно та безпечно, вкладаючи гроші в українську економіку.

«Наступного року плануємо «перезапустити» Юзівську та Олеську ділянки, очікуємо до кінця року завершити підписання угод із переможцями конкурсів УРП. Національна компанія «Нафтогаз України» розпочне проєкт з розробки вуглеводнів на шельфі Чорного моря, разом з тим,очікується, що зацікавлені інвестори зможуть долучись до даного проекту», — повідомив про найближчі плани Роман Опімах.

На завершення він закликав світову бізнес-спільноту уважніше розглянути наявні інвестиційні пропозиції у сфері розідки та видобутку мінеральних ресурсів України та повідомив, що країна відкрита до співробітництва у цій сфері.

Перейти до вмісту