Роман Опімах презентував інвестиційні проєкти іноземним партнерам із CEEC

12 Лютого 2021

Голова Державної служби геології та надр Роман Опімах долучився до третьої онлайн зустрічі членів CEEC Scout Group, членом якої нещодавно став регулятор. Членами групи є міжнародні нафтогазові та сервісні компанії з країн Європи та Каспійського регіону. Голова Держгеонадр виступив у «Урядовому блоці», учасниками якого стали також представники профільних міністерств та відомств Польші, Угорщини, Хорватії, Греції та Албанії. Учасники зустрічі ознайомили один одного із новинами галузі та динамікою роботи ринків, обговорили перспективи подальшого розвитку ситуації та своє бачення щодо вирішення поточних проблем. Також, мова йшла про перспективні проєкти у секторі розробки природних ресурсів, зокрема, керівник Держгеонадр презентував іноземним партнерам інвестиційні можливості у нафтогазовій галузі України, у тому числі й щодо «рестарту» проєкту по ОлеськійУРП.

«Минулий рік показав, що Україна здатна запропонувати надрокористувачам цікаві проєкти, гарантувати виконання своїх зобов‘язань перед бізнесом та максимально зацікавлена у створенні прозорих і чітких механізмів роботи усіх учасників ринку, — зазначив Роман Опімах. — Наразі ми пропонуємо інвесторам звернути увагу на можливість спільної роботи у розробці Олеської нафтогазової ділянки на умовах УРП. Крім цього, нагадаю, що будь-який інвестор може обрати ділянку з Атласу та виставити її на електронних аукціон».

Нагадаємо, Державна служба геології та надр України стала повноправним членом об‘єднання провідних нафтогазових компаній та державних геологічних служб Центральної та Східної Європи та Каспійського регіону — Central-Eastern Europe & Caspian (CEEC) Scout Group. Це об‘єднання світових лідерів нафтогазового сектору, яке налічує понад 70 членів.

Перейти до вмісту