Роман Опімах провів робочу зустріч із директором «АрселорМіттал Кривий Ріг»

21 Січня 2021

Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах провів робочу зустріч із генеральним директором ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо. Керівник компанії ознайомив очільника регулятора із планами щодо роботи підприємства на найближчий рік, у тому числі у сфері видобування. Також він високо оцінив результати роботи Служби протягом минулого року, зокрема у частині зменшення бюрократичного тиску на бізнес та впровадження прозорих і чітких механізмів регулювання галузі.

«Ми вітаємо реформу надрокористування, яку ініціювали Держгеонадра, і сподіваємося, що вона сприятиме створенню чесних правил роботи видобувного сектору та стимулюватиме потік інвестицій в економіку України. Вже зараз ми відчуваємо позитивні результати змін, впроваджених у законодавчому полі протягом минулого року», — зазначив Мауро Лонгобардо.

Роман Опімах ознайомив поважного гостя із подальшими планами Служби у частині удосконалення сервісів регулятора та програми залучення інвесторів. «Наразі ми запропонували на онлайн-аукціони 30 об’єктів із покладами критичних та стратегічних мінералів: літію, титану, нікелю, кобальту, урану та інших. Це так звані метали майбутнього, які використовуються для інноваційних технологій, — повідомив голова. — Нині важливим є нарощення їх видобутку та створення потужностей зі збагачення і первинної переробки, адже очікується стрімке зростання їх попиту на світовому ринку».

Директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» зацікавився пропозиціями, оскільки компанія має намір підвищувати якість продукту, щоб зробити його більш цікавим не лише для вітчизняного, а й для іноземного споживача.

Нагадаємо, «АрселорМіттал» найбільша металургійна компанія світу, станом на кінець 2008 року контролювала 10% світового ринку сталі. Компанії належить низка підприємств з видобутку залізної руди, вугілля, а також металургійних підприємств, у тому числі завод «АрселорМіттал Кривий Ріг» в Україні.

Перейти до вмісту