Роман Опімах відвідав ДП«Укрнаукагеоцентр» на Полтавщині

22 Листопада 2019

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]Разом із фахівцями підприємства обговорили можливості та ризики проведення
геологорозвідувальних робіт на виснажених нафтогазових родовищах[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20029″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

Днями голова Держгеонадр Роман Опімах відвідав ДП «Укрнаукагеоцентр». Візит до провідного геологорозвідувального підприємства відбувся у рамках робочої поїздки керівника Служби на Полтавщину.

«Ми проводимо увесь комплекс геологорозвідувальних робіт на різні корисні копалини, наші лабораторії оснащені аналогічно лабораторіям зарубіжних нафтогазових компаній, у нас є обладнання для стереодемонстрації геологічних та гідродинамічних 3D моделей», – каже генеральный директор ДП «Укрнаукагеоцентр» – Петро Голуб.

Він особисто провів екскурсію для Романа Опімаха та продемонстрував виробничі потужності підприємства.

«Наші фахівці можуть і виконують буквально все: від складання проектно-кошторисної документації, пошуків і розвідки мінеральних ресурсів до складання геологоекономічної оцінки родовищ із захистом в ДКЗ України», – розповів Петро Голуб.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20030″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

Сьогодні «Укрнаукагеоцентр» співпрацює із понад 70 підприємствами України, а також із іноземними компаніями, у тому числі і лідерами ринку. Про це, а також про перспективи геологічної розвідки в Україні поговорили Петро Голуб та Роман Опімах.

«Україна – досить добре досліджений нафтогазовий регіон, крім того значна частина родовищ на території нашої держави виснажена. Водночас, значний потенціал родовищ залягає на високих глибинах, – сказав Роман Опімах. – Цей потенціал потребує детального вивчення, проведення якісних геологорозвідувальних робіт, кваліфікованої геологічної оцінки, яку «Укрнаукагеоцентр» може забезпечити».

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту