[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]Роман Опімах відзвітував про кадрове перезавантаження Держгеонадр[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20123″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Завершують кадрове перезавантаження Державної служби геології та надр та розпочали аудит державних підприємств та організацій, що належать до сфери її управління.
Під час прес-конференції, що відбулася 24 лютого, Роман Опімах звітував про роботу Державної служби за 2019 рік та поділився планами на 2020 рік.
Голова Держгеонадр розповів про проведення зовнішнього аудиту підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Служби з метою підвищення їх ефективності. Нині у сфері її управління знаходиться 21 підприємство. Багато з них мають негативні фінансові показники.
«Для вибору оптимальної моделі реорганізації та створення дієвої структури життєздатних геологічних підприємств проводиться аналіз їх функцій і значимості для держави. Плануємо виставлення певних підприємств на приватизацію вже найближчим часом» – анонсує Роман Опімах.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20022″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Відповідаючи на запитання журналістів щодо кадрових змін, очільник Служби повідомив: «Наприкінці 2019 року було проведено кадрове перезавантаження. Вже проведені конкурси на керівників структурних підрозділів, також очікуємо двох заступників за результатами державних конкурсів. Нам потрібні чесні та професійні люди».
Нагадаємо, з метою сприяння роботі малого та середнього бізнесу Держгеонадра запустили адміністративний сервіс «Єдине вікно надрокористувача» та планують впровадити «Електронний кабінет» у квітні цього року.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]