Роман Опімах взяв участь у Форумі соціального партнерства

19 Листопада 2019

[vc_row height=”auto” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]Голова Держгеонадр окреслив головні завдання Служби, серед яких відновлення довіри інвесторів і перехід від паперової до цифрової бази геологічних даних.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][us_single_image image=”20009″ align=”center”][vc_column_text]

Сьогодні у Полтаві відбувся Форум соціального партнерства: громади та газовидобуток. Народні депутати, представники влади, бізнесу та органів місцевого самоврядування дискутували про співпрацю громад та газовидобувників, досягнення енергонезалежності, підготовку нових кадрів для індустрії.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”40px”][vc_column_text]

Голова Держгеонадр Роман Опімах відзначив, що надважливим завданням зараз є відновлення довіри інвесторів до Служби. Добра репутація ДГС дасть змогу залучати нових гравців у сферу надрокористування та забезпечить ефективне використання надр.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][us_single_image image=”20007″ align=”center”][us_separator type=”invisible” thick=”5″][vc_column_text]

«Одним із основних пріоритетів є запровадження електронного кабінету надрокористувача, тобто перехід від паперу до цифри. Це має мінімізувати контакт суб’єктів ринку з чиновницьким апаратом, забезпечить прозорість погоджувальних процедур та гарантуватиме нейтральність. Для нас це завдання номер 1, над яким ми активно працюємо», – сказав Роман Опімах.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту