Роман Опімах закликав голів ОДА долучатися до популяризації інвестиційних можливостей

23 Грудня 2019

Відповідний запит голова Держгеонадр виклав у офіційному листі, який направили у регіони

Голова Держгеонадр направив офіційного листа головам облдержадміністрацій, у якому закликав сприяти поширенню інформації про Інвестиційний атлас надрокористувача. «Прошу Вашого сприяння у популяризації Атласу шляхом розміщення інформації про нові можливості у надрокористуванні на офіційному сайті адміністрації та розсилки прес-релізів акредитованим регіональним ЗМІ», йдеться у листі. Також Роман Опімах планує провести низку робочих поїздок на запрошення голів ОДА з метою демонстрації політики відкритості держави у сфері надрокористування та залучення потенційних інвесторів.

«Промоція ділянок є важливим етапом роботи по залученню інвестицій. Ми спрощуємо доступ до геологічної інформації і прагнемо, щоб якомога більше надрокористувачів звернули увагу на інвестиційні пропозиції, зібрані у Атласі», — коментує Роман Опімах.

Наразі у Інвестиційному атласі надрокористувача представлено вже 85 площ у категоріях вуглеводнева сировина, металічні руди та неметалічні корисні копалини. Уся інформація знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті Служби. Типовий профайл кожного об‘єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку. За словами голови Держгеонадр, усі охочі можуть ініціювати одну із запропонованих ділянок на аукціон, або номінувати будь-яку іншу ділянку за власним бажанням.

«Україні потрібні інвестиції та нові робочі місця. Ми запрошуємо усіх охочих розвивати власну справу у сфері надрокористування та братися за реалізацію різних за масштабом проектів, від розробки піску до пошуку газу, — зазначив очільник Служби. — Також прошу повідомляти Держгеонадра про об’єкти надрокористування, що є важливими для розвитку економіки регіону для включення їх до Атласу та виставлення на електронний аукціон».

Робочі поїздки Романа Опімаха до областей заплановані на січень 2020 року. У рамках поїздок плануються зустрічі із головами ОДА, колективами держпідприємств, що знаходяться у підпорядкуванні Державної служби геології та надр, а також заходи по презентації потенційних об‘єктів для інвестування.

Перейти до вмісту