Роман Опімах запросив інвесторів Північної Америки розробляти українські надра

22 Квітня 2021

Держгеонадра пропонують іноземним інвесторам розвідувати та видобувати критичні та стратегічні корисні копалини в Україні

22 квітня 2021 року Державна служба геології та надр України взяла участь в онайн-вебінарі «Розвиток видобувних галузей в Україні». Організаторами зустрічі виступили Американсько-Українська ділова рада (USUBC) та Канадо-Українська торгова палата (CUCC). Захід відбувся за підтримки Комітету Світового конгресу українців з питань економічного розвитку України та інвестицій (EPIC).

Під час вебінару керівник Служби презентував інвестиційні можливості України в частині розробки об’єктів з покладами критичних і стратегічних корисних копалин. Зокрема, запропонував іноземним партнерам розробляти родовища літію, титану, нікелю, кобальту, ніобію, цирконію, а також золота й вуглеводнів. Також Роман Опімах поінформував учасників зустрічі про умови ознайомлення з геологічною інформацією та про процедуру участі в електронних аукціонах.

«Ми створили Інвестиційний атлас, який містить вакантні ділянки надр з покладами стратегічних і критичних корисних копалин для їх придбання на е-аукціонах. Також підготували віртуальну data-room вторинної геологічної інформації. База даних містить описову інформацію про об’єкти надрокористування, про земельні ділянки в межах контурів родовищ, а також геологічні звіти. Доступ до data-room безкоштовний», – пояснив голова Держгеонадр.

Участь в заході взяли також Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Фонд державного майна України (ФДМУ), закордонні компанії та асоціації – загалом понад 300 учасників.

Проведення вебінару – це чудова нагода представити інвестиційні можливості закордонній спільноті. Сторони домовилися продовжити робочі контакти з метою започаткування та реалізації спільних проектів.

Перейти до вмісту