Schlumberger відвідали data-room геологічної інформації у Держгеонадрах

04 Лютого 2020

Фахівці компанії високо оцінили об‘єми оцифрованих даних та якість роботи

Сьогодні спеціалісти світового лідера технологій у сфері видобування компанії Schlumberger та співробітники Державної служби геології та надр України провели робочу зустріч, у рамках якої відвідали data-room по трьох ділянках УРП та обговорили різні способи організації національного репозитарію геологічної інформації. Голова Держгеонадр Роман Опімах у ході зустрічі зазначив, що національний репозитарій обов‘язково повинен бути створений із використанням матеріально-технічної бази ПрАт НАК «Надра України», та із залученням колективу підприємства.

«Створення репозитарію — стратегічний проект для видобувної галузі України. Щоб його реалізувати, необхідно оцифрувати величезні масиви даних, організувати ці дані, надати доступ до них надрокористувачам, продумати механізм функціонування репозитарію — усе це потребує вивчення успішного досвіду світових лідерів та тісної комунікації із спеціалістами», — прокоментував Роман Опімах.

Іноземним партнерам продемонстрували data-room, створену по трьох ділянках УРП, ознайомили із об‘ємами даних та планами щодо їх оцифровки. Фахівці Schlumberger високо оцінили об’єми роботи, проведеної за кілька місяців і висловили сподівання, що зможуть стати частиною проекту Держгеонадр. Найближчим часом сторони проведуть низку зустрічей у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю та сформують план дій по створенню національного репозитарію. 

Перейти до вмісту