Сфера надрокористування стає зручною та зрозумілою для інвесторів

05 Травня 2020

Центр геолого-економічних досліджень та експертизи здійснює виконання обрахунків якісно та оперативно, а його склад підсилено професійними кадрами

Державна служба геології та надр України продовжує працювати над створенням сприятливих умов для роботи галузі надрокористування. Так, на базі ДНВП «Геоінформ України» працює Центр геолого-економічних досліджень та експертизи, який здійснює розрахунки розміру збору за надання спецдозволу без аукціону, визначення початкової ціни продажу на аукціоні дозволу на користування надрами, проведення розрахунку вартості геологічної інформації.

«Робота єдиного Центру побудована так, щоб надрокористувач отримав увесь спектр необхідних послуг в одному місці максимально оперативно, — каже голова Держгеонадр Роман Опімах. — Одним із пріоритетів роботи Служби є спрощення процедур взаємодії бізнесу і держави, створення умов для комфортної роботи інвесторів і розвитку видобувної галузі». 

Зазначимо, що керівником Центру призначено Майю Ткаченко. У галузі геології вона працює понад 30 років, з 2000 року очолювала ДГП «Геолекспертиза».

Також з метою задоволення актуальних потреб надрокористувачів та для уникнення ситуації повернення документів Держгеонадрами через виявлені помилки, оновлено та розширено перелік платних послуг єдиного Центру.

Перейти до вмісту