Шановні співвітчизники, з Днем Незалежності України!

24 Серпня 2023

Від щирого серця вітаю вас зі святом! Вже вдруге ми відзначаємо День Незалежності України у стані війни, яку розпалила злочинна росія. Всі зусилля нині спрямовані на припинення цієї агресії. Український народ показує світові стійкість, мужність, національне єднання в боротьбі. Наші захисники та захисниці стримують і перемагають ворога. Завдяки згуртованості, стійкості, звитязі ми досягаємо значних результатів, наближаємо перемогу і, врешті-решт, здолаємо ворога!

Ми знаємо, як захищати власну свободу – хоробро і самовіддано. Ми ніколи не здаємося! І жодного сумніву немає, що не буде ворога на нашій землі. Ми не поступимося своїми інтересами і не дозволимо ворогу забрати нашу свободу та гідність. 

Аби побороти ворога ми ведемо запеклу, виснажливу боротьбу, яка важлива на всіх фронтах. Це стосується і галузі економіки. Злагоджена і стабільна робота вітчизняного бізнесу та держави – запорука стійкості та спроможності ефективно протистояти агресору. Для забезпечення обороноздатності країни в ці тяжкі часи надра повинні працювати на повну. А після перемоги корисні копалини знадобляться для відбудови інфраструктури, щоб забезпечити економічне зростання, благополуччя людей та процвітання країни. Фахівці Держгеонадр продовжують виконувати свою роботу, дотримуючись курсу, який декларує Президент України та Уряд. Серед головних завдань сьогодні є створення вільного доступу до надр, забезпечення ефективного надрокористування, створення комфортних умов для ведення бізнесу в воєнний та післявоєнний період.

Попри війну, Україна дедалі глибше інтегрується в європейський простір в усіх сферах. Ми адаптуємо своє законодавство до європейського, аби стати повноправним членом європейського ринку, формуємо підґрунтя до вступу України в альянс.

Велика шана і подяка всім, хто воює і допомагає наближати перемогу! Світла пам’ять тим, хто віддав своє життя в боротьбі за вільну Україну! 

Бажаю всім миру, міцного здоров’я і добра. Хай ваші серця наповнюються гордістю за нашу країну! 

Зі святом, дорогі українці!

Слава Україні!

Голова Державної служби геології та надр України 
Роман Опімах

Перейти до вмісту