Щодо спростування недостовірної інформації, опублікованої у ЗМІ

04 Червня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

04 червня 2019 року у засобах масової інформації з’явилися публікації на інтернет-ресурсах про те, що нібито окремі посадові особи Державної служби геології та надр України (Держгеонадра) працівники Держгеонадра могли бути причетні до незаконного вимагання $400 тис. з директора двох кар’єрів: Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/…/na-hmelnichchini-zatrimali-bandu-reket….

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Дану інформацію було доведено невизначеному колу осіб, оскільки поширено в загальнодоступній мережі Інтернет.

Повідомляємо, що розповсюджена інформація є безпідставною та недостовірною, вказана заява в ЗМІ не відповідає дійсності.

Заява яка вказана в ЗМІ, що начебто чиновники Держгеонадр мали хоч якийсь стосунок до вимагання та заволодіння коштами директора двох гранітних кар’єрів загальною сумою $400 тис. за складання позитивного акту перевірки одного з кар’єрів, що належать заявнику, поновлення ліцензії на видобуток надр і невчинення «тиску на бізнес» не відповідає дійсності.

Відповідно до наказу Державної служби геології та надр України від 28.11.2018 № 450 «Про затвердження Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою геології та надр України на 2019 рік» проведення планової перевірки гранітного кар’єру в Житомирській області, Державною службою геології та надр України було заплановано з 25.02.2019 по 11.03.2019.

Про проведення перевірки власників кар’єру було повідомлено листом Державної служби геології та надр України від 18.01.2019.
Під час проведення перевірки виявлено низку вагомих порушень вимог законодавства.

За результатами перевірки складено акт перевірки № 06-03/23/2019-19/п (45) від 07.03.2019 та надано припис від 07.03.2019 щодо усунення виявлених порушень, який розміщений на офіційному сайті Державної регуляторної служби України.

Особливо звертаємо увагу представників ЗМІ, що припис від щодо усунення виявлених порушень без жодних змін був опублікований на сайті ще у березні поточного року і всі зацікавлені представники громадськості могли з ним ознайомитися у відкритому доступі.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”17752″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Тож, закликаємо, як працівників ЗМІ, так і представників громадськості при оприлюдненні інформації щодо діяльності Державної служби геології та надр України свідомо ставитись до вимог щодо її об’єктивності та достовірності, та звертатися за коментарями до Держгеонадр!

Наразі Державна служба геології та надр України співпрацює зі слідством і завжди надавала і надає будь- яку підтримку і широке сприяння всім правоохоронним органам в розслідуванні будь-яких корупційних чи інших протиправних дій. Оскільки, нульова толерантність до корупції є одним з основних засадничих принципів діяльності Держгеонадр.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту