Шукаємо підрядника! Причорномор ДРГП оголосило тендер на ремонт НДС «Искатель» за 4,2 млн. грн.

28 Серпня 2019

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Причорноморське державне регіональне геологічне підприємство (ПричорноморДРГП) оголосило тендер на замовлення послуг з ремонту науково-дослідного судна (НДС)«Искатель», вартістю 4,2 млн грн (з ПДВ).

Про це ідеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 22 серпня 2019р в системі публічних закупівель Prozorro.

Як вище зазначалось, ПричорноморДРГП замовить послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту НДС «Искатель» і пов’язаного обладнання та супутні послуги, з використанням матеріалів, комплектуючих, лакофарбних, замінюваних та витратних матеріалів, мастил, олив та інших технічних рідин, згідно укладеного договору з Державною службою геології і надр України про закупівлю геологорозвідувальних робіт за державні кошти.

Докове обстеження та поточний ремонт НДС «Искатель», передбачене попередньою ремонтною відомістю, з якою можна ознайомитися в тендерній документації закупівлі на Prozorro.
Звернутися щодо роз’яснень по тендеру, можна до 31 серпня 2019р, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 10 вересня 2019р. Строки надання послуг: до 30 листопада 2019р.

[/vc_column_text][us_single_image image=”19061″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

Довідка:

Причорноморське державне регіональне геологічне підприємство (ПричорноморДРГП) розташовується у місті Одесі, є правонаступником підприємств геологічної галузі в регіоні. Територія діяльності підприємства охоплює Одеську, Миколаївську й Херсонську області, а також український сектор Чорного й Азовського морів.

НДС «Искатель» – спеціалізоване судно для виконання геофізичних досліджень, яке характеризується покращеними показниками шуму двигунів при виконанні сейсморозвідувальних робіт 2Д (основний метод нафтогазопошукових досліджень на морі), що дозволяє отримувати надійну геологічну інформацію підвищеної глибинності.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту