[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]«На торги ми виставили два лоти для інвесторів. Перший лот – це Сурмачівська ділянка з покладами нафти, газу та конденсату на Житомирщині з початковою вартістю 7 млн грн. На жаль, на ділянку не було заявників і ми зняли її з аукціону. Другий лот – Прутівський рудопрояв з покладами міді та нікелю, який розташований в Житомирській області. Приблизна вартість дозволу складає 10 мільйонів гривень включаючи сплату за геологічну інформацію. Це крайній аукціон такого формату, надалі будуть тільки електронні торги», – повідомив т.в.о. Голови Держгеонадр Олег Кирилюк.
Також Кирилюк наголосив, що в планах Служби на 2019 рік провести більш як 10 аукціонів онлайн і виставляти від 5 до 10 лотів щомісяця, і це буде стосуватися не тільки нафтогазоносних ділянок, а будуть різні родовища з різними корисними копалинами.a[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15568″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]
Нагадаємо, 22 жовтня 2018 року набула чинності Постанова уряду «Про реалізацію експериментального проекту щодо впровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів». Проект триватиме з 1 січня по 1 грудня поточного року, після чого Держгеонадра мають надати пропозиції щодо подальшого розвитку проекту.
6 березня 2019 року відбудеться І раунд електронних торгів з продажу 10 спеціальних дозволів на користування надрами з покладами нафти і газу. Всі електронні торги відбуватимуться через систему «Прозоро.Продажі».
Голова відомства також додав, що згідно з умовами пілотного проекту, заявку на участь в аукціоні на вуглеводневі ділянки потенційні покупці можуть подати протягом 90 календарних днів, а на інші корисні копалини — 50 днів. Участь в аукціонах зможуть взяти компанії, які вже мають реєстрацію в Україні.
Переможець торгів буде мати зобов’язання з виконання обов’язкового мінімального переліку робіт з видобутку корисних копалин. У разі порушення зобов’язань ліцензія буде анульована.
Також, Держгеонадра 29 січня оголосили ІІ раунд електронних торгів, на якому було запропоновано для продажу 9 ліцензій з них 7 нафтогазових.
Заявки на І раунд торгів приймаються виключно до 5 березня 2019 року, на ІІ раунд до 1 травня для нафтогазових лотів, а до 19 квітня для інших видів корисних копалин.
Загалом на сьогодні Державна служба геології та надр України запропонувала інвесторам 19 лотів, з яких 17 нафтогазових і 2 з покладами інших видів корисних копалин. Що повністю вібповідає стратегічному курсу Уряду України на широке залучення інветицій в галузь видобутку корисних копалин.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” equal_height=”yes” css=”.vc_custom_1549472734734{padding-right: 20% !important;padding-left: 20% !important;}”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15951″ size=”full” align=”center” lightbox=”1″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15954″ size=”full” align=”center” lightbox=”1″][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]
Довідково:
В день проведення аукціону з 09:00 до 10:45 відбудеться реєстрація покупців (їх уповноважених осіб) за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16, Державна служба геології та надр України, актовий зал.
За додатковою інформацією про умови проведення аукціону слід звертатись до Державної служби геології та надр України за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16, кім. 416.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]