Стартував другий аукціон 2021 року з продажу спеціальних дозволів

24 Грудня 2020

Електронні торги відбудуться 11 лютого, на які виставили 15 ділянок надр

Державна служба геології та надр України оголосила проведення другого аукціону 2021 року, на який виставлено 15 ділянок надр з покладами підземних мінеральних вод, підземних питних вод, бурштину, торфу, кам’яного вугілля, кварцового піску, пісковику, піщано-гравійної сировини, вапняку, сапоніту й пегматиту. Загальна початкова вартість лотів перевищує 11 мільйонів гривень. Всі об’єкти, виставлені на аукціон, номіновані надрокористувачами. Торги проходитимуть у режимі реального часу.

Перелік ділянок надр, які виставлені на другий аукціон 2021 року, доступний на сайті Державної служби геології та надр України.

«За рік роботи нам вдалося налагодити регулярне проведення е-аукціонів. Механізм виставлення лотів став прозорим і зрозумілим для надрокористувачів. Тепер кожен бажаючий може ініціювати ділянку надр з Інвестиційного атласу або запропонувати об’єкт, який його зацікавив, для виставлення на торги, – пояснив голова Держгеонадр Роман Опімах. – Служба максимально швидко опрацьовує заяву, надсилає пакет документів на погодження в Міндовкілля після чого оголошує черговий аукціон».

Відповідно до Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами всі охочі можуть взяти участь у конкурентній боротьбі за право придбати спеціальний дозвіл. Для цього потрібно протягом 50 днів від оголошення торгів для всіх корисних копалин, окрім нафтогазових (90 днів), обрати лот на сайті Прозорро.Продажі, зареєструватися на одному з майданчиків і подати заяву онлайн на участь у торгах.

Нагадаємо, перший аукціон 2021 року відбудеться 12 січня. Серед запропонованих лотів є ділянки надр з покладами вапняку, глини, пісковику, торфу, піщано-гравійної суміші, лабрадориту, лужного та первинного каолінів, бурштину, вапняку, а також руд цирконієвих і рідкоземельних.

Перейти до вмісту