«Стрийнафтогаз» купив спецдозвіл за 2,04 млн грн, а УГВ за 15,1 млн грн на аукціоні Держгеонадр

25 Жовтня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]”Стрийнафтогаз” купив спецдозвіл за 2,04 млн грн, а УГВ за 15,1 млн грн на аукціоні Держгеонадр

25 жовтня 2018 року в приміщенні Держгеонадр України відбувся перший за два роки аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами з метою геологічного вивчення на нафтогазових ділянках.

До торгів було виставлено Черницьку (Стрийський р-н, Львівська обл.) та Липовецьку (Яворівький р-н, Львівська обл.) площі нафтогазових родовищ. Ще дві нафтогазових ділянки у Сумській та Львівській областях було знято з аукціону через відсутність заявок.
Було зареєстровано заяви про намір взяти участь у II аукціоні 2018р наступних компаній:
* на Липовецьку площу ПП «Калан», ТОВ «Надра Енерджі», АТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта»;
* на Черницьку площу ТОВ «Стрийнафтогаз», ТОВ «Надра Енерджі».
Однак, ПАТ «Укрнафта» не було допущено до аукціону через невідповідність заявки. Отже на аукціоні змагались 4 компанії.
[/vc_column_text][us_separator][vc_column_text]За результатами аукціону перемогу за спецдозвіл на Черницьку площу отримала ТОВ «Стрийнафтогаз» за 2,04 млн грн.

Липовецька площу придбала «Укргазвидобування» за 15,1 млн грн (більш ніж у 4 рази з початкової ціни у 3,5 млн грн). УГВ змагалась за площу з представником ТОВ «Надра Енерджі».[/vc_column_text][us_single_image image=”14698″ align=”center” lightbox=”1″][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту