На запрошення Київського національного університету імені Тараса Шевченка ННІ «Інститут геології» Сергій Власенко 01 червня 2026 року взяв участь в урочистій церемонії випуску магістрів-геологів.
Під час зустрічі з магістрами-геологами Власенко С. відзначив, що незважаючи на важкі для країни воєнні часи, професія геолога є актуальною, суспільно важливою та перспективною.
Очільник Служби також наголосив, що шлях до Державної служби геології та надр України, підприємств галузі завжди відкритий для молодих фахівців та запросив на стажування до Держгеонадра.