Східне державне регіональне геологічне підприємство — ключове геологічне підприємство Східної України

01 Лютого 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”6440″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Створення потужного геологічного тресту «Луганськвуглерозвідка» веде свій відлік з 1947 року (Українське державне геологічне управління). Після 10-річного періоду роботи трест «Луганськвуглерозвідка» перейменований у трест «Луганськвуглегеологія», а два роки потому у трест «Луганськгеологія». У 1980 році трест перейменований у виробниче геологічне об’єднання «Луганськгеологія», а з 1991року — це Державне геологічне підприємство «Луганськгеологія» Держкомгеології України. З 1998 року підприємство отримало теперішню назву «Східне державне регіональне геологічне підприємство» (Схід ДРГП), яке підпорядковане Державній службі геології та надр України.
У «Схід ДРГП» працюють фахівці з великим досвідом робіт, які за свою багаторічну працю та вклад в розвиток мінерально-сировинної бази Луганської області відмічені почесними грамотами Державної служби геології та надр України, підприємства «Схід ДРГП», нагороджені медалями Лучицького та Лутугіна та мають звання «Почесного розвідника надр».
Значний вклад у розвиток мінерально-сировинної бази Луганської області внесли теперішні фахівці «Схід ДРГП».
Вугілля, метан вугільних родовищ, підземні води, неметалеві корисні копалини, чорні, кольорові, рідкісні і благородні метали — основні напрямки діяльності геологічного підприємства.
За роки діяльності «Схід ДРГП» стало складовою частиною єдиного промислово-економічного комплексу, важливим органом районних, міських та обласної рад і адміністрацій при вирішенні питань розміщення продуктивних сил, використання надр, пошуку і нарощування ресурсів нових видів мінеральної сировини для потреб регіону, їх охороною і раціональним використанням, техногенного впливу, результатів видобутку і переробки мінеральної сировини на навколишнє середовище.
На теперішній час у Луганській області розвідане та передане до промислового освоєння Бобриківське родовище окислених золото-сульфідних руд. Закінчені пошуково-оцінювальні роботи по ділянці Бобриківська Західна. У результаті проведення пошуково-оцінювальних робіт на золото-срібні руди в межах ділянки Бобриківська Західна підраховані перспективні ресурси (кат. Р1) золота і срібла.
«Схід ДРГП» проводить весь комплекс геологорозвідувальних робіт по нерудних корисних копалинах: пошук, розвідку та дослідження, розповсюдження, використання. Фахівці «Схід ДРГП» внесли значний вклад у пошук та розвиток мінерально-сировинної бази неметалевих корисних копалин Луганської області. Відкриті родовища: глини тугоплавкої, сировини керамзитової, крейди будівельної, сировина карбонатної для соди,
піску будівельного, піску для пісочниць локомотивів, сировина для мінеральних фарб, сировина цегельно-черепична (глина, суглинок, аргіліти, сланці, пісковики. Багато родовищ підготовлені для промислового освоєння.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту