У Держгеонадрах працюють над створенням репозитарію та data-room геологічної інформації

22 Листопада 2019

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]Фахівці Служби вивчають кращі міжнародні практики підготовки ліцензійних раундів та створення
репозитарію геологічних даних[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][vc_column_text]

Спеціалісти компанії Schlumberger представили Державній службі геології та надр України своє бачення щодо моделі проведення аукціонів та конкурсів УРП, що передбачає запровадження віртуальної data-room геоінформації, підготовку геолого-економічної оцінки ділянки, що пропонується інвестору та комплекс заходів із промоції майбутніх ліцензійних раундів. Також іноземні колеги презентували своє бачення щодо створення національного репозитарію геологічних даних на основі уже впровадженої моделі в Єгипті.

«Ми вивчаємо досвід світових лідерів галузі аби взяти найкраще і створити таку data-room, яка буде відповідати міжнародним стандартам, потребам потенційних інвесторів і стане зручним інструментом для прийняття інвестиційного рішення», – зазначив голова ДСГН Роман Опімах. Він підтведив, що Держгеонадра продовжує роботу над спрощенням доступу до геологічної інформації та підвищення її якості для залучення іноземних інвестицій у сферу надрокористування.

[/vc_column_text][us_single_image image=”20051″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

«Налагодження комунікації з міжнародними сервісними компаніями, котрі мають досвід формування та підтримки репозитарію геологічних даних та віртуальних data-room є принципово важливим у створенні національної системи електронних баз даних геоінформації, – додав Роман Опімах. – Ми будемо використовувати досвід іноземних колег, щоб Державна служба геології та надр стала сервісним органом, і сприяла максимальному залученню інвестицій у видобувну галузь України».

Нагадаємо, у Службі розпочали підготовку національного репозитарію геологічних даних, а також триває робота над створенням data-room геологічної інформації, яка буде відповідати міжнародним стандартам.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту